JetStream

Paweł Stolarczuk i jego wierny druh Hunter

Paweł Stolarczuk i jego wierny druh Hunter

Klub Sportowy Niesłyszących MEWA nawiązał współpracę z firmą JetStream, która będzie spełniać marzenia ludzi niesłyszących o lataniu. A dokładniej Paweł Stolarczuk - pilot paralotniowy, skoczek spadochronowy, saper pirotechnik, ratownik i nurek.

Paweł jest pomysłodawcą projektu PPG Rescue System działającego w kooperacji z Lifeguard Gdańsk, dotyczącego powietrznego patrolowania plaż, które ma na celu udzielanie pierwszej pomocy, wczesne ostrzeganie, wspomaganie akcji ratowniczych, czy współpracowanie ze służbami porządkowymi.

JetStream - ParalotnieJak to wygląda? Pilot wyposażony w system łączności z ratownikami pracującymi na naszych kąpieliskach, wykonuje loty patrolowe nad plażami. Jego zadaniem, jest reagowanie w przypadku wykrycia zagrożenia i zawiadomienie ratowników. Dodatkowo posiada przy sobie pneumatyczną kamizelkę, napełniającą się powietrzem po zetknięciu z wodą. Kamizelka może być zrzucana z powietrza osobie tonącej. Pozytywnym aspektem projektu, jest zapewnienie stałej kontroli czystości plaż, morza i reagowanie w przypadku pojawienia się pożarów, zanieczyszczeń czy sinic.

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego JetStream


Nasz Paweł ponownie zaangażował się w organizację imprezy paralotniowej dla niesłyszących WEEKEND W CHMURACH II pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni i Prezydenta Miasta Wejherowa.

To właśnie Paweł będzie „woził” naszych niesłyszących i spełniał ich marzenia o lataniu. Robi to od lat i ma ogromne doświadczenie. Lata na paralotni swobodnie, a także z napędem.

Polecamy JetStream - Paralotnie

Zapraszamy na stronę internetową Pawła Stolarczuka, gdzie można poznać go bliżej i zobaczyć co robi. Polecamy!!!